Şehirlerarası evden eve nakliyat

En Ucuz Şehirler Arası Nakliyat

Ev Taşımada Ambalajlama İşlemi

Türkiye fazlaca büyük bir ülke ve bu ülkenin emniyet personel sayısı da buna nazaran fazlaca büyüktür. Polisi veya askeri hatta düzgüsel memuru çok fazladır. Bunların devamlı her yıl yerleri değişmektedir. Tayin periyodu yada memurlar arasındaki ismi şark görevi olmazsa olmazıdır. Şark döneminde bütün memurlar nakliye arayışına girerken bazı memurların durağan çalmış olduğu firmalar vardır. Memursanız muhakkak bir nakliye firmanız olmalıdır bu sebeple ne vakit taşınacağınızın garantisi yoktur ve tabiri caiz ise memurun evi sırtındadır. Bu durumda insanlar en ucuz şehirler arası nakliyat meydana getiren firmaları internet ortamında aramaya başlar. Şehirler arası evden eve taşıma firmaları öyle ki derhal bulunabilecek bir vaziyet değildir şu sebeple her şirket şehirler arası çalışamaz, gerek personel gerek ise araç yeterliliği olmaz. Düşünsenize eviniz İstanbul’dan Hakkari’ye veya Kars’tan Edirne’ye taşınacak, o eşyaları vasıta içinde düzgün koymadığınız taktirde tamamının kırığını alırsınız. Bu yüzden nakliyecilik firmasını oldukça dikkatli seçmelisiniz. Gelin hep beraber bu şekilde bir firmayı nasıl buluruz ona bakalım.

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Bir oldukça metropoller arası nakliyecilik meydana getiren şirketler ev taşımacılığında sıkıntı yaratabiliyor. Bunun önüne geçebilmek için öncelikle ileriye dönük emek harcama oluşturan şirketler bulmak daha mantıklı mesela şirket sizi Adıyaman’a taşıdı ama sizin oradan tekrar taşımanızı hesaplayarak emek verme yapması gerekir, yani sadece günü kurtarıp parayı alıp girmeyi değil. Böyle bir firmayı referans olarak almanız daha basittir. Akrabaları, arkadaşlarınızı veya devrenizi arayıp kentler arası evden eve taşıma oluşturan şirketler ile çalışmış mı onu öğrenin. Daha profesyonel firmayı bu halde bulmanız web ortamında arayarak bulmaktan daha basittir.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİYATLARI

Artan yakıt fiyatları metropoller arası nakliyecilik fiyatları hizmetinde baya bir yükleme sağlamış oldu. Nakliye araçları önceleri İstanbul Bitlis arası 5.000 bin lira yakarken şimdilerde 30.000 lira yakmaktadır ve haliyle bu masraflar en ucuz şehirler arası nakliyat fiyatlarına yansımaktadır. Bir ev eşyasını tek araçla götürmek şundan dolayı fazlaca maliyetlidir ve sizin şirket ile anlaşıp bir vasıta ile 3 ev eşyası taşıtmanız gerekmektedir. Diğer türlü tek eşyayı kimse 1.000 kilometrelik yola 50.000 tl den aşağıya götüremez. Üç eşyanın tek araçla gitmesi sorun teşkil etmez çünkü ustalaşmış firmalar her yüklediği eşyadan sonrasında araç içinde taksim yapar ve eşyalar karışmaz. Keza yüklemelerde güzergaha nazaran yüklenir ve eşyalar bir bir bırakılıp son adrese gidilir. Nakliye konusunda ihtiyacınız varsa yazışma bölümünden bizlerden canlı yardımcı alabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir